Propozice

Kde?

Přírodní památka Milíčovský les (Praha – Újezd). Podívejte se, kudy na start

 

Kdy?

Neděle 26.5.2019

 

Časy startů

11:00 – START kategorie  BĚŽÍM BEZ PSA  (muži, ženy)

11:45 – Vyhlášení vítězů kategorie Běžím bez psa – muži, Běžím bez psa – ženy

12:00 – START kategorií BĚŽÍM SE PSEM (muži, ženy), JDU SE PSEM, JDU BEZ PSA

12:45 – Vyhlášení vítězů kategorie Běžím se psem – muži, Běžím se psem – ženy

 

Prezentace

K prezentaci, prosím, doražte nejpozdějí půl hodiny před svým startem.

 

Trasa

Trať měří 4,2 km, zaběhnete si tedy „decimaraton“.  Celá trasa vede lesem po zpevněných cestách a pěšinách. Prohlédněte si, prosím, mapu trasy závodu. Trasa bude vyznačena barevnými fáborky a šipkami na křižovatkách. Trasa se před koncem závodu vrací zpět na širokou cestu, po které se vybíhá, takže do cíle budete dobíhat ze stejné strany, jako jste startovali.

Zůčastnit se mohou i děti všeho věku. Trasa je sjízdná i pro (alespoň malinko terénní) kočárky.

 

Pro koho?

„Chlupáč“ je pro všechny, kteří chtějí strávit prima den na čerstvém vzduchu a ještě přispět na pomoc zvířatům. Můžete běžet s větrem o závod, klusat či jít procházkou a kochat se jarní přírodou. Je jenom na Vás, jak si Chlupatý běh nejlépe užijete.

 

Kategorie

V přihlášce si ůžete vybrat, která kategorie Vám bude nejlépe vyhovovat. Máte na výběr ze čtyř variant: Běžím bez psa / Běžím se psem / Jdu bez psa / Jdu se psem.

Abychom zmírnili tlačenici a motanici vodítek na startu, vyšleme na trať nejprve Běžce bez psů (11:00) a s hodinovým odstupem Běžce se psy (12:00). V poledne zároveň vyrazí na trať nezávodní kategorie chodců se psy i bez psů. Předpokládáme totiž, že chodci půjdou často ve skupině, kde nebude připadat jeden pes na osobu :). Pochodníky poprosíme, aby se na startu řadili až za běžce.

 

Za kolik?

Startovné má formu dobrovolného daru pro Kočičí domov Sluníčko v minimální výši 150 Kč při platbě předem na účet. Pokud se přihlásíte až na místě, poprosíme Vás o 200 Kč.

Děti do 15 let a pejskové se účastní zdarma.

 

Jak se přihlásit?

Pro přihlášení, prosím, využijte tento registrační formulář. Po jeho odeslání Vám na zadaný email pošleme údaje k platbě. Po připsání startovného na účet je Vaše registrace dokončena, což Vám opět potvrdíme emailem. Po odeslání přihlášky je potřeba poslat startovné do 5 pracovních dnů,  jinak se přihláška smaže.

Přihlášením dáváte souhlas s podmínkami účasti.

Kapacita Chlupatého běhu je maximálně 200 účastníků. Proto neváhejte a využijte online registrace předem. Přihlášení na místě bude možné pouze, pokud zbydou volná místa. Z organizačních důvodů budeme samozřejmě rádi, pokud budete využívat registace předem. A hlavně, pro prvních 100 přihlášených účastníků bude připraven dáreček :-).

Na všechny běžce i pochodníky bude v cíli čekat stylová plackomedaile, diplom se jménem a sladká odměna. Před startem i po doběhu se můžete na památku nechat vyfotit u naší parádní fotostěny :).

 

V případě jakýchkoli dotazů nám určitě napište.

Těšíme se na Vás!