Registrace

Přihlašujte se, prosím, prostřednictvím formuláře na konci této stránky.

Po odeslání formuláře Vám na uvedený email přijdou pokyny k platbě startovného (č.účtu a VS). Platbu proveďte, prosím, do 5 pracovních dnů. Potvrzení o platbě Vám zašleme emailem.

Před vyplněním registračního formuláře si, prosím, pročtěte podmínky účasti. Registací potvzujete, že s těmito podmínkami souhlasíte.

Zpracování osobních údajů

Při registraci je vyžadován souhlas se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR. Osobní údaje budou zpracovávány za účelem identifikace účastníků a účastnic při organizaci závodu Chlupatý běh (prezence, přidělování startovních čísel, měření času) a  vyhodnocení jeho výsledků. Správcem i zpracovatelem osobních údajů je Kočičí domov Sluníčko, z.s., Sokolská 158, Dobříň u Roudnice n. Labem 413 01, IČO 01809369. Údaje jsou uchovávány po dobu 5 let.

Na Váš e-mail, který uvedete při registraci, zasíláme pouze potvrzení přihlášky s pokyny k platbě a následně potvrzení přijetí platby.  Případně i důležité organizační informace k závodu. Vaši e-mailovou adresu považujeme za důvěrnou a nikomu ji nesdělujeme ani nezveřejnujeme.

Na stránkách www.chlupatybeh.cz bude vyvěšena startovní listina (jméno závodníka, startovní číslo, kategorie) a výsledky závodu (jméno závodníka, startovní číslo, kategorie, čas). Pokud si nepřejete uvést ve startovní a/nebo výsledkové listině, sdělte nám to, prosím na e-mail registrace@chlupatybeh.cz. Stejnou cestou můžete kdykoli požádat o výmaz Vašich údajů, ať už pouze z webu nebo zcela z naší databáze.

Na závodě Chlupatý běh budou pořizovány fotografie a videozáznam. Obojí slouží k upomínce účastníků a propagaci dalších ročníků akce a nebude použito ke komerčním účelům. Pokud si budete přát kteroukoli fotografii nebo záběr z videozáznamu odstranit, sdělte nám to, prosím, na email registrace@chlupatybeh.cz.

Děkujeme a těšíme se na Vás!